Słowo o dotychczasowych sponsorach część 1

W tym miejscu chciałbym podziękować dotychczasowym sponsorom oraz napisać o nich słowo.

Podczas wyprawy, będę miał kontakt 24 h telefoniczny z Krystianem Przybysz (szefem działań rehabilitacyjnych min. programów tanecznych You Can Dance), którego zadaniem będzie pomoc w sytuacjach kontuzji. Podczas wyprawy wzdłuż Lini Brzegowej Polski 500km (samotnej) doznałem kontuzji nadwyrężenie mięśnia piszczelowego (przewiało go oraz obciążenie wyłączyły mnie z chodzenia). Krystian postawił mnie na nogi w przeciągu 1,5 dnia przez telefon przeprowadził wywiad i następnie dał wskazówki. Po zastosowaniu do rad mogłem dokończyć wyprawę (kolejne kilkaset km). Kriss zobligował się, też napisać parę fajnych artykułów na mojego bloga, czyli coś co może się podróżnikom przydać podczas podróży. Więcej o Krysie i tym co robi na jego stronie (kliknij w link)

Medicus4Sport

 

Wspomniana już Firma Jars Sp z o.o., która na dniach dostarczy mi wyniki z badań próbek wody, oraz również podzieli się cennymi wskazówkami dotyczącymi wody. Dziękuję panie Ryszardzie Klimczuk.
Jars Sp z o.o.

Wspominałem już, że szukam logistyka. No i znalazłem go. Dziękuję Piotrze. Piotr Gozdalik jest właścicielem nowo powstałej hali Paintballowej w Warszawie. Pomimo tego, iż sam również prowadzę paintballa, polecam wszystkim korzystanie z możliwości pograniania na dobrze przygotowanej hali. Piotr jest wesołym człowiekiem, który obiecał mi pomóc przy organizacji i w razie czego trzymać rękę na pulsie. Razem z Adamem (Adam to bardzo pozytywna postać – złota rączka) powiedzieli, że zawiozą mnie również do Wisły :). PS.  Dzięki Adamie i Piotrze. Więcej o hali i Piotrze dowiecie się przez kliknięcie w zdjęcie.

Kill House

Kolejnym przyjacielem wyprawy jest Andrzej Borawski właściciel firmy eventowej. Spokojny człowiek, który zaoferował pomoc przy promocji wydarzenia. A w miejscach prowadzenia moich szkoleń udostępni i obsłuży dmuchańce, czyli atrakcje eventowe. Dzięki, którym będziemy zbierali pieniądze od korzystających z nich dla Agnieszki i Tomka. Przychód z dmuchańców zostanie w 100% przekazany dla nich.
Bateam

Muszę tutaj również wspomnieć o PTTK-u, który oprócz nagłośnienia tego wydarzenia zaoferował nagrody i pomoc logistyczną. Dziękuję Pani Jolanto Śledzińska.
Pttk

Firma Serrator, jest moim dziełem. Prowadzę ją od wielu lat i to dzięki niej mogę realizować moje dziwne pomysły.
Serrator

W chwili obecnej czekam na odpowiedzi z paru firm, które już wstępnie wyraziły chęć współpracy.

Informacje o nich już wkrótce.