PODSUMOWANIE część ZEBRANE PIENIĄDZE

Podsumowanie Zebrane środki pieniężne

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pieniądze jakie udało nam się zebrać podczas wyprawy, (które wpłynęły na moje konto to 45 zł wpłacone przez jedną osobę) Bardzo dziękujemy Ci Piotrze Sz., Obietnice jednego z lekarzy niestety nie zostały spełnione. Mam nadzieję, że bezpośrednia pomoc Tomkowi poprzez fundację, były znacznie większe. Czekam na informacje na ten temat.

Cała kwota zostanie przekazana dla Tomka. Rozmawiałem z Agnieszką i powiedziała, że chciała by je przekazać dla Tomka.

Ponieważ, czuję niedosyt tego, że tak naprawdę w ogóle nie udało się zebrać środków, planuję kolejną akcję, aby zebrać te pieniądze. Nie będzie to już marsz, ale inne działanie mające pomóc zebrać pieniądze. Informacje już wkrótce.

Nie liczą się intencje ale dobre owoce.

(Mt 7,15-20)
Jezus powiedział do swoich uczniów: Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach.

 

Dlatego nie poddam się dopóki im nie pomogę. Liczę też na Waszą pomoc. Wszystkich mających pomysły jak to można zrobić lub mających ciekawe pomysły proszę o kontakt. Wspólnie będzie łatwiej.

:)